Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Widzisz pijanego kierowcę? Dzwoń na policję

Utworzony przez klechistan, 27 lipca 2009 r. o 20:12 Powrót do artykułu
Wszystkie media powinny codziennie pisać o tym, a w telewziji powinien być u dołu ekranu taki pasek jak na TVN24 -- widzisz pijanego - -dzwoń na policję! To jest w interesie każdego z nas. Trzy lata temu byłem na weselu. Jeden z gości uparł się, że wróci do domu samochodem. Wszyscy go prosili, żeby odpuścił, ale to był kawał chłopa, siłą nie można mu było nic zrobić, były wojskowy, mówił, że policja może mu naskoczyć. W końcu dopiął swego i wsiadł, ale ktoś go uprzedził, że da znac na policję. I go złapali. Mieliśmy wszyscy kaca moralnego, ale z drugiej strony może to uratowało mu albo komus życie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIJAK napisał:
PIŁEM I BĘDĘ PIŁ I W du*** MAM POLICJĘ I TYCH KONFIDENTÓW DZWONIĄCYCH BO ZA KÓŁKO NIE SIADAM.HA HA HA HA HA HA HA.
A pij, pij. Tylko pamiętaj, że jak kogoś zabijesz prowadząc auto po pijaku to będziesz musiał swoje odsiedzieć w zk i żyć ze świadomoscią, że zabiłeś człowieka do końca swoich dni. Ludzie opamiętajcie się, jakie donosicielstwo? Na wstrętnych bezmozgowców co jeżdżą pijani stwarzając zagrożenie dla normalnych ludzi i dzieci? Jakim trzeba być kretynem aby w ogóle siadać za kierownicę będąc pijanym? Tacy powinni byc surowo karani i dodatkowo jeszcze za brak rozumu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tak dawno pijany bezmózgowiec jeździł po chodnikach przy Skrzypcowej,przy Braci Wieniawskich 1 wywalił latarnie.Szczęście,że nikogo nie zabił -wiecie po ilu przyjechała policja?-po 26 minutach.Ile można przejechać km. przez 26 minut? Nie błaznujcie. Dwa lata temu ,w zimie ,po powrocie w nocy, z pracy po drugiej zmianie, zauważyłem przez okno jak złodziej ściąga kołpaki z kół.Najpierw z 15'nie mogłem się połączyć ze 112,następnie zszedłem aby naprowadzić obiecany patrol,dokładnie zmarzłem,padający śnieg po części zatarł ślady-przyjechali po pół godzinie. Obiecałem,że już więcej nie będę robił z siebie idioty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że większość za komuny donosiła i tak już pozostało. Wszędzie społeczniaki, zajmijcie się sobą, pracą dziećmi. To policja jest od łapania a nie wy!!! Tyle że oni wolą po krzakach się chować i brać kase do łapy żeby mieć na hamburgery;]]]]]]]]]Na policję płacimy podatki więc niech się wezmą do roboty nieroby!!! A do społeczniaków mówię Wypad!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Widzę że większość za komuny donosiła i tak już pozostało. Wszędzie społeczniaki, zajmijcie się sobą, pracą dziećmi. To policja jest od łapania a nie wy!!! Tyle że oni wolą po krzakach się chować i brać kase do łapy żeby mieć na hamburgery;]]]]]]]]]Na policję płacimy podatki więc niech się wezmą do roboty nieroby!!! A do społeczniaków mówię Wypad!!!!!!
Cywilizowane społeczenstwa pielęgnują i nagradzają postawy obywatelskie a w Polaczkowie nadal ciemnogród i wiocha co widać po powyższym wpisie. To nie donosicielstwo ale obowiązek, po to aby w końcu pijani bezmózgowcy przestali zabijać na drogach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='lobuś' date='28.07.2009, 10:18:25' post='154043'] Nie tak dawno pijany bezmózgowiec jeździł po chodnikach przy Skrzypcowej,przy Braci Wieniawskich 1 wywalił latarnie.Szczęście,że nikogo nie zabił -wiecie po ilu przyjechała policja?-po 26 minutach.Ile można przejechać km. przez 26 minut? Nie błaznujcie. I co guwno mu zrobili jezdzi dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...